0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

Uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz web tasarım çalışmalarımız, sizlerin sektörde fark yaratacak ve rakiplerden bir adım daha önde olma fırsatı sunuyor.

Tasarım Geliştirme

İsteğiniz doğrultusunda sizlere farklı tasarımlar geliştiriyoruz.

Kurgulama

Deneyimli, uzman ekibimiz her zaman markanız için güçlü bir kurgu tasarlar.

Tasarlarlama

Markanızı güçlü bir web sitesine dönüştürmek bizim için büyük bir keyif!

Test Aşaması

Ekran testleri, kullanım deneyleri ve çok daha fazlası test aşamasından geçiriyoruz

Neler Yapıyoruz ?

Sizler için çözüm üretiyoruz

İsteğiniz doğrultusunda başladığımız her proje için aklımızı, hayal gücümüzü ve heyecanımızı yanımıza alıyoruz. Başarılı projeler için çözüm ortağınız olarak markanız ile hedef kitleleriniz arasında iletişim kanalları oluşturuyoruz. Strateji ve planlamalarımız ile rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatı sunuyoruz.

0

Geliştirdiğimiz Projeler

Size Özel Yazılımlar Geliştiriyoruz

Mahir Dijital Medya Ajansı, yazılım uygulamalarında güçlü ve performansı yüksek çalışmalar yapar. SEO uzmanlarımız, tasarımcılarımız ve alanında uzman yazılımcılarımız bir araya gelerek, modern arama motoru gerekliliklerine uygun, gelişmiş ve prestijli bir yazılım arka planı sunar. En trend web yazılım teknolojilerine uygun, kullanıcı deneyimi odaklı çalışabilen, hızlı, fonksiyonel ve hatasız web yazılım hizmetleri ile tanışmaya hazır olun.

Fikirleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda taleplerinizi dinliyor ve size özel yazılımlarla hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Yazılım
Bilgi & Beceriler 94%

Web Yazılımı Nedir?

Web yazılımı, tarayıcılar aracılığıyla görüntülenebilen dinamik ya da statik sayfalara verilen adlardır. Statik sayfalar artık pek kullanılmamakla beraber günümüzde daha çok dinamik web yazılımları kullanılmaktadır.  Web yazılımları pek çok dil temel alınarak geliştirilebilmekte olup amaca göre farklı dizaynlara da sahip olabilmektedirler. 

Günümüzde şirketler, kendilerini dijital alanda temsil ettirebilmek adına web yazılımları kullanmaktadır. Burada en çok web sitesi kendinden bahsettirmektedir çünkü web siteleri artık dijital dünyada yapımcısının yüzü konumundadır. Bir web sitesine sahip olmak için bir domain, bir sunucu ve bir web yazılımı gerekmektedir.

Hemen Arayın