0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

Web sitenizi en kaliteli (SSD) sunucularda barındıralım, gerekli tüm teknik detaylarla ilgili ekibimiz ilgilensin. Piyasa da bulunan hostinglerin hızına erişemeyeceği eşsiz kalitede barındırma hizmetleri sunalım.

Cpanel & Plesk

Yaygın olarak kullanılan cPanel veya Plesk kontrol paneli ile kolaylıkla yönetilir.

Hızlı Sunucular

Üst düzey sunucular ve SSD diskler sayesinde, siteleriniz ışık hızında çalışır.

Güvenli Sunucu

Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit edip engelliyoruz.

7/24 Teknik Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda Hosting Ekibimiz 7/24 kesintisiz destek sağlanır.

Neler Yapıyoruz ?

Hosting Hizmeti

Yüksek Hız:

Tüm hosting paketleri yüksek hızlı SSD disk altyapısına sahiptir ve bu diskler HDD disklere göre 10 kat daha yüksek okuma, yazma ve IOPS değerlerine sahiptir.

Gerçek Sınırsız Kaynaklar:

Hosting paketlerinde SSD disk, trafik, e-posta hesabı, FTP kullanıcısı, site yayınlama, subdomain gibi özellikler tamamen sınırsızdır. Kullanıcılar diledikleri gibi kullanabilirler. Hosting özellikleri özelinde sağlanan CPU ve RAM değerlerin de tamamını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Böylece limit aşma endişesi yaşanmamış olur.

Hosting Hizmeti

Güncel Sunucu:

Tüm hosting sunucuları her zaman en güncel sunucu versiyonuna sahiptir. Hosting hizmetinin yüksek performanslı ve kesintisiz olarak sağlanması için sunucularımız, düzenli olarak güncellenmekte ve tüm sunucu servisleri 7 gün 24 saat takip edilmektedir. Olağan dışı durumlar, önceden fark edilir ve önlenir.

Web Site Taşıma:

Mevcutta bir web siteniz varsa size taşıma hizmeti sağlayabiliriz. Bunun için bize yazılım dosyaları ve veri tabanını vermeniz durumunda web sayfanızı ek ücret karşığılında taşıyabiliriz.

Tek Tıkla Kurulum:
WordPress, Opencart, Laravel gibi 300 adet script en son tek tıklama ile kontrol panelinden dakikalar içinde yüklenir.

Web Hosting Nedir?

Hosting ya da diğer adı ile web hosting, bir web sitesinin tüm sayfalarını barındırdığı resim, dökümanların ve içerikleri ile birlikte internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda tutulmasıdır. Barındırma hizmeti, web sitesinde yayınlanmak istenen tüm içeriklerin yüklendiği ve çalıştığı alanı ifade etmektedir.

İnternette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web siteye ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de barındırma hizmeti denir.

Hemen Arayın