0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

Kendi ekibini kurup, düzenli SEO çalışmaları ile Web sitesini arama motorlarında geliştirmek isteyen müşterilerimize özel danışmanlık hizmetlerimiz ile fark oluşturacak sonuçlar elde ediyoruz.

Planlama

SEO ekibiniz için haftalık, aylık olarak güncel çalışma planlarını oluşturuyoruz.

Takip

Yapılan çalışmaları rutin aralıklarla güncelliyor, hataları tespit ediyoruz.

Rakip Analizi

Rakip analizi ve anahtar kelime analizleri yaparak çalışmaları detaylandırıyoruz.

Memnuniyet

Yapmış olduğumuz tüm Çalışmalarda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Neler Yapıyoruz ?

Planlama & Çalışma Takibi

SEO ekibiniz yoksa öncelikle doğru adayı tespit edip sizinle birlikte personel görüşmelerine katılıyoruz. Haftalık, aylık çalışma planları hazırlayıp belli periyotlarda belli işleri yapmaları için hem çalışma planını gönderiyor hemde eğitimini sağlıyoruz.

Çalışma Takibi

Gönderdiğimiz çalışma planı doğrultusunda yapılan işleri detaylı kontrol edip, doğru yapılıp yapılmadığını raporluyor, yapılan teknik hataları detaylıca tekrar anlatıyor ve sizlere sunuyoruz

0

Başarılı Çözümler

Rakip Analizi & Memnuniyet

Rakip Analizi

Rakiplerinizi analiz edip, doğru anahtar kelimeler ve birçok analiz üzerinden çalışmalarımızı detaylandırıyoruz. Başarılı ve başarısız olduğumuz yerlerde rakiplerinize göre raporlar hazırlayıp yeni çalışmalarımızı bu analizlerle göre yeniden güncelliyoruz.

Memnuniyet

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakla beraber 7/24 saat teknik destek için yardımcı oluyoruz.

0

Memnuniyet
Hemen Arayın