0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

Uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz web tasarım çalışmalarımız, sizlerin sektörde fark yaratacak ve rakiplerden bir adım daha önde olma fırsatı sunuyor.

Tasarım Geliştirme

İsteğiniz doğrultusunda sizlere farklı tasarımlar geliştiriyoruz.

Kurgulama

Deneyimli, uzman ekibimiz her zaman markanız için güçlü bir kurgu tasarlar.

Basım İşlemi

Yapmış olduğumuz çalışmaları onay verdiğiniz de baskıya gönderiyoruz.

Teslimat

Baskı işlemi bittikten sonra sizlerin vereceği adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz

Neler Yapıyoruz ?

Matbaa Hizmeti ile Firma Tanınırlığı Ön Planda

Matbaacılık sektöründe gelişen teknoloji ile sizlere kaliteyi sunmayı amaç edinmiş olan firmayız. Sitemizde sizlere yapmış olduğumuz hizmetler hakkında bilgi vermeyi, internet ortamından sizlere de hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Matbaa hizmeti aynı zamanda bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Gelişen veya gelişmeye adım atan firmaların ihtiyaç duyduğu bir takım matbaa çalışmalarını önceden tasarımlarını hazırlayıp sizlere sunmakla beraber matbaa basım işlerini de sizler için yürütüyoruz.

 

0

Başarılı Matbaa Çözümleri

Matbaa’da hangi ürünleri basmaktayız ?

* Afiş ve Poster, Zarf

* Ajanda, Takvim, Dosya

* Sticker, Etiket Kartvizit, Davetiye

* Bloknot ve Notluk, Klasör, Kartela

* Broşür, El İlanı, Kullanım Kılavuzu Katalog, Dergi

* Not: Promosyon ürünler için iletişime geçiniz.

Matbaa nedir ? Ne işe yarar?

Matbaa günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte oldukça sık kullanılan yerlerden bir tanesidir. Peki matbaa nedir ? Matbaa, hammaddesi kağıt olan ürünlerin istenilen şekillerde basılması ve üretilmesi işleminin yapıldığı yer olarak tanımlanabilir. Bu sektör geçmişten günümüze kadar oldukça değişim göstermiş olup, yenilikçi gelişmeler yaşanmıştır.

Matbaacılık nasıl başladı?

Matbaacılık Tipografi ile başlamıştır. Tipografi, çizim ve yazım işlemlerinin manuel olarak metal veya tahta üzerine yapılması işlemine denir. Yani burada bir insan gücü ile baskı yapıldığı sonucuna varmak mümkün. Buna rağmen geçmişte önemli bir yere sahiptir.

İlerleyen dönemlerde ise teknoloji alanında yaşanan gelişmeler matbaacılık sektörüne de yansıdı. Tipografi yönteminin oldukça zahmetli olduğu görüşüne varılarak yeni bir sistem geliştirildi. Buna da Ofset baskı adı verildi. Ofset baskıda ise lazer ve ışın teknolojisi kullanılarak baskı metal kalıba aktarıldı ve su ve boya ile kağıt üzerine uygulandı.

Hemen Arayın