0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

Uygun reklam politikası ile web site trafiği ve satışlarınızı arttırın.Talebinize uygun ayarladığımız reklam kampanyaları ile satışlarınızı arttırabilir ve web trafiğinizi yükseltebiliriz.

Panelin Kurulması

Belirlediğiniz e-posta adresi ile Google Ads panel kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Yönetim Hizmeti

Web Siteniz ile uyumlu anahtar kelimeleri ve reklam metinlerini ilgili ekibimiz oluşturuyor.

Bütçe Planlaması

Google Adwords Panelinde Günlük veya haftalık raporlama ile harcamalarınızı gözlemleyebilirsiniz.

Zaman Planlaması

Reklamlarınızın belirli aralıklarda gösterilmesini istiyorsanız zaman planlaması yapabiliriz

Neler Yapıyoruz ?

Google Reklamları

Reklamlar, işletmenizden hizmet alma potansiyeli olan insanları, sitenize yönlendirmek için harika bir yoldur. Bizler, işletme olarak sizlere çeşitli reklam modelleri sunarak, sitenizi geliştirme ve tercih edilir konuma getirme alanında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin en sağlıklı ve kaliteli sonuç alacakları sitelere ulaşmasını sağlamak, bizler için son derece önemlidir.

Web Sitenizi Zirveye Taşıyoruz!

Online ticaret yaptığınız işletmenizin başarısı doğrudan reklamlarınızla ilgilidir. Bir işletmenin reklamlarının sürekli olarak alıcı önüne çıkmasını sağlayan Google Ads sistemi sayesinde, sizlerin sitesini tanınır ve bilinir konuma getiriyoruz. Anahtar kelime analizi yaparak, potansiyel müşterilerinizin sitenize trafik oluşturmasını sağlıyoruz.

Reklam verme faydaları

İnternet sitenizin reklamını yaptırmanın faydaları kısa sürede yaşayacağınız geri dönüşler ve web site trafiğiyle sizlere kendisini gösterecektir. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin siteleri, hızlı bir şekilde arama motorlarında ilk sayfalara çıkmakta ve en kısa sürede müşterilerine ulaşmaktadır.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelimelerin başarı üzerindeki etkisi yansınamaz büyüklüktedir. İşletmenizin temelini oluşturan, verdiğiniz hizmeti anlatan anahtar kelimelerin sitenizle uyumlu hale getirilerek arama motorlarına tanıtılmasını sağlıyoruz. Böylece potansiyel alıcılarınıza daha hızlı ulaşma fırsatı yakalıyorsunuz.

Gooele Adwords Reklam Çeşitleri

Google’a reklam verdiğinizde, hedef kitleniz ürünleriniz veya hizmetleriniz için arama yaptığında fiyat teklifinize ve kalite puanınıza göre ilk 4 sıra veya sayfanın altında bulunan 3 sıra Google Reklam alanında reklamınız gösterim alır.

Web sitenizi bir kez olsun ziyaret edenlere, Yeniden Pazarlama ile Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitesinde çok yoğun biçimde banner (resim) ve metin reklamlarınızı yayınlayabiliriz.

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile kullanıcılar aramalarını da akıllı cihazlar üzerinden yapmaya başladılar. Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca web sitelerinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlayarak hem markanızı daha çok duyurmanızı, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir.

Gmail GSP reklamları sayesinde rakiplerinizden e-mail alan müşterilerinizin gelen kutusunda reklam verebilir, ürün ve hizmetlerinizi oldukça hedefli bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Alışveriş reklamları, aynı diğer arama ağı reklamları gibi kullanıcılar Google’da ürünlerinizi aradığında görünür. Yalnız bir farkla Google.com, müşterilere ürünlerinizin bir resmini, fiyatını ve mağazanızın adını gösterir.

Hemen Arayın