0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

E-Ticaret veya Web Tasarım müşterilerimize sağladığımız reklam danışmanlığı hizmetlerimiz ile sosyal medya veya arama motoru reklamlarında gereken desteği bizden sağlayın.

Planlama

Reklam Planlaması için fikirlerimizi paylaşalım, reklam platformlarını beraber belirleyelim.

Kampanya Oluştur

Reklam kampanyasının nasıl oluşturulması gerektiğini, sizlere en ince ayrıntılarını paylaşalım.

Takip Süreci

Yayında olan reklamlarınızı takip edip, Önemli gelişmelerde biz müdahale edelim.

7/24 Teknik Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu anda Reklam Danışma Ekibimiz 7/24 kesintisiz destek sağlar.

Neler Yapıyoruz ?

Planlama

Reklam için bir bütçe ayırmak istiyorsunuz fakat hangi sektör için hangi reklam platformlarını tercih etmeniz konusunda sorunlar mı yaşıyorsunuz. Bu aşamada iyi bir reklam planlaması için sizi yönlendirelim, reklam bütçenizi daha yararlı kullanmanız için destek sağlayalım.

Kampanya Oluşturma

Reklam kampanyaları oluştururken ince detaylara dikkat etmek gerekir. Reklam Ekibimiz size reklam kampanyaları oluşturma konusunda destekte bulunsun, ilk kampanyalarınızı bizimle beraber oluşturarak reklamların mantığını kavramanıza yardımcı olsun. Yaptığınız teknik hataları devamlı takipte kalarak düzeltmelerini yaparak, kampanyalarınızın daha verimli çalışmasını sağlasın.

Takip Süreci

Her hafta, her ay düzenli olarak belli periyotlarda reklam kampanyalarınızı kontrol ederek, problemli gördüğümüz anahtar kelimeler ve reklamların daha verimli çalışması için çalışmalar yapıyoruz. Kampanyalarınızda negatif anahtar kelimeleri kullanarak gereksiz tıklanma oranlarını düşürür, yeni anahtar kelimeler hakkında size önerilerde bulunabiliriz.Aynı zamanda konum yapılandırması yaparak uzak bölgelerden aramaların önüne geçebiliriz

Hemen Arayın