0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

E-Ticaret siteniz veya diğer pazar yerlerinden yaptığınız mevcut satış performansınız beklentileri karşılamıyor ise profesyonel bir dokunuş ile size daha verimli sonuçlar elde ederek yüksek satış / ciro sağlayabiliriz.

Sitenizi Güçlendirelim

E-Ticaret siteniz yetersiz kalıyorsa daha kaliteli sistemler geliştirelim.

Entegrasyon Kurulum

Pazaryerleri kullanarak E-Ticaret sitenizi yönetimini kolaylaştıralım.

Reklam Yönetimi

Reklamlarınızı doğru yönetelim, potansiyel müşteriler sitenizi fark etsin.

Neler Yapıyoruz ?

E-Ticaret Sitenizi Güçlendirelim

E-Ticaret sitesi yazılımı yeterince güçlü değilse örneğin, pazar yerleri ile entegrasyonu kuramıyor, e-fatura gibi sistemlerle entegre çalışmıyorsa yüksek satış rakamlarına ulaştığınızda sizi yarı yolda bırakacaktır. Bunun için önce E-Ticaret sisteminizi güçlendirerek yola başlıyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonu

E-Ticaret anlamında hakimiyeti yüksek olan Trendyol, Hepsiburada, N11 ve Amazon Türkiye gibi pazar yerleri ile senkonize çalışan bir E-Ticaret modülünde satış kanallarınızı arttırarak günlük satış rakamlarınızı yükseltiyor, entegre çalışan yazılımlar sayesinde kullanımını kolaylaştırıyor, daha verimli ve daha hızlı sonuçlar elde ediyorsunuz.

Reklam Yönetimi

Özellikle E-Ticaret sitenizde komisyon bedeli ödemeden satış yapabildiğiniz için satış hacminin ağırlıklı olarak kendi siteniz üzerinden gerçekleşmesi için reklamlara önem veriyor. Reklam yönetimini profesyonel reklam ekibimiz ile yöneterek potansiyel müşterilere ulaştırıyoruz ve daha yüksek kazançlar elde etmeniz için çalışıyoruz.

Hemen Arayın