0533 563 4047

destek@mahirajans.com

Mahir Dijital Medya Ajans’ı ile gelişen teknolojiye beraber adım atalım

Uzman ekibimiz ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz web tasarım çalışmalarımız, sizlerin sektörde fark yaratacak ve rakiplerden bir adım daha önde olma fırsatı sunuyor.

Logo Tasarımı

Mahir Ajans Markanızı ve hizmetlerinizi en özgün, güçlü ve ilgi çekici kılacak şekilde logonuzu tasarlarlıyoruz

Kartvizit Tasarımı

Şık tasarımlı, yüksek kaliteli ve marka prestijinizi pekiştiren grafik tasarımları ile basıma hazır işler üretiyoruz

Poster, Afiş Tasarımı

En gelişmiş dijital araçları ve modern tasarım trendlerini takip ederek markanızın genç, dinamik ve havalı yüzünü oluşturuyoruz.

E-Bülten Tasarımları

Oluşturduğunuz tasarımlar, takipçilerinizin yeni nesil ürün ve hizmetlerinizden haberdar olmasını ve sizi hatırlamasını sağlar

Neler Yapıyoruz ?

Markanızın tanınırlığını yaratın

İnsanlar bu kimlik ile ilgili yakaladıkları ufak ipuçları aracılığı ile markanızı hatırlayacaklar. Güçlü bir marka tanınırlığı yaratmak, tüm detaylarda sahip olduğunuz tasarımsal kimlikten parçalar barındırmak anlamına gelir.Mahir Dijital Medya Grafik Tasarım ekibi tüm bu süreçte en iyisini sunar.

Modern çalışırız: Gelişen Teknolojiye ayak uyduruyor, trendleri yaratıyoruz! En gelişmiş dijital grafik tasarım araçları ile modern pazarlama alışkanlıklarına uygun ve markanızı dinamik gösterecek ürünler üretiyoruz. Markanızı dijital ve basılı dünyada görünür kılmak için ihtiyacınız olan tüm grafik tasarımlar için bizimle iletişime geçin.

Grafik Tasarım

Mahir Dijital Medya Ajansı olarak, özgün, modern görünümlerle reklam kampanyalarınızı, web sitelerinizi, basılı materyallerinizi ve marka kimliğinizi üretir ve güçlendirir. Renklerin, şekillerin ve gelişmiş dijital araçların gücünü kullanarak, yaratıcılığımızdan ilham alıyoruz! Markalaşma yolunda güçlü bir profil oluşturarak sizi yansıtan bir hizmet portfolyosu yaratma sürecinde herzaman yanınızdayız!

Grafik Tasarım
Beceri 94%

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarımı, bir kampanyanın, reklamın, duyurunun, haberin dijital ortamda hazırlanarak, bilgi ve uyarı levhaları,  billboard, afiş, logo, dergi, kitap, tanıtım filmi gibi birçok tasarımlarının yapılmasına denir.Grafik tasarımı, özellikle ilgi çekmek, tanıtım ve reklam amaçlı olarak kullanılır.

Son yıllarda oldukça gelişmiş ve sık olarak kullanılan görsel iletişim sanatıdır. Çok geniş bir iş yelpazesine sahiptir. Çok ufak bir tasarım yapılabildiği gibi, çok büyük tasarımlarda yapılır. İşin büyük veya küçük oluşu yapılan işin kalitesini etkilemez. Her yapılan işte titizlik ve özen aynıdır. Grafik tasarımcısı hitap edeceği kitlenin ilgisini çekmek için farklı renkler ve şekiller kullanır. 

Hemen Arayın